O nás

Client first je princip, na jehož základě naše kancelář založila svou existenci. Klient a ochrana jeho zájmů je pro nás na prvním místě. Jako samostatná advokátní kancelář působíme již od roku 2007. Vycházíme z dlouholetých zkušeností našich advokátů s poskytováním právních služeb tuzemské i zahraniční klientele. Zajišťujeme klientům úplný právní servis od podpory běžné obchodní činnosti až po řešení zcela specifických právních problémů.

Od roku 2012 jsme členy Warwick Legal Network (WLN), asociace nezávislých advokátních kanceláří. Díky tomu jsme schopni zajistit klientům právní služby nejen v Česku, ale i v řadě zahraničních jurisdikcí.

V současné době WLN sdružuje přes 600 advokátů a profesionálů ve 30 zemích. Převážná část členských advokátních firem se nachází ve státech Evropy, ale síť Warwick Legal Network zahrnuje i USA, Indii, Izrael, Čínu, Spojené arabské emiráty a Brazílii.

V roce 2018 Warwick Legal Network uzavřel strategické partnerství s ASEAN Legal Alliance (ALA), která pokrývá 10 zemí jihovýchodní Asie, v nichž je také možné zajistit našim klientům právní služby. Konkrétně se jedná o Singapur, Thajsko, Vietnam, Indonésii, Malajsii, Laos, Filipíny, Kambodžu, Myanmar a Brunej.

Warwick Legal Network je uveden mezi předními asociacemi advokátních kanceláří v Legal 500, jenž je čelným vydavatelem analýz právních firem napříč celým světem.